Dağ Oto GiyimDağ Oto GiyimDağ Oto Giyim
Mavi Kent Oto San. Sit. 23 Nolu Cd No: 39/A Şahinbey/Gaziantep
0531 871 80 92
info@dagotogiyim.com

DAĞ OTO GİYİM, satış noktasından aldığınız oto koltuk kılıflarını biraz tecrübeye sahipseniz evinizde kendiniz de takabilirsiniz. Evde yapacağınız takma işleminde öncelikle araç koltuklarının kafa kısımlarını itina ile çıkararak koltuk kılıflarını potluk kalmayacak şekilde araç koltuklarına giydirebilirsiniz. Yapacağınız giydirme sonrası aldığınız koltuk kılıfı modeli kancalı ise koltuğun alt kısmına denk gelen yerde kancalarıbirbirine geçirebilirsiniz.

Eğer aldığınız model lastikli bir modelse yine aynı yöntemle alt kısımda sağ sol, ön ve arka olmak üzere lastikleri aracın alt kısmına geçirme yöntemiyle sabitleyebilirsiniz. Takma işleminin bitmesinin ardından aracınızın kafa kısmını yeniden yerine yerleştirebilirsiniz. Kolay ve pratik şekilde takılacak olan oto koltuk kılıfların bazı modelleri aracın marka ve modeline veya koltuk kılıflarının özelliklerine göre takma işleminizde zorlanmanıza ve deforme olmasına neden olabilmektedir.

Bu nedenle öncelikle oto tamir atölyeleri veya oto aksesuarları satış noktalarında oto aksesuarı takma işlemiyle uğraşan profesyonel kişilerden yardım almanız faydanıza olacaktır. Konusunda uzman kişiler kısa sürede cüzi bir miktar karşılığında oto koltuk kılıfını kolaylıkla aracınızın koltuklarına giydirecektir.

Leave A Comment